buty Salomon Speedcross Pro to po prostu


Podczas moich treningów, naprawdę eksperymentuję z twoimi łatwo przenośnymi butami, używając drobnego szoku zmniejszającego to zgodne buty Salomon Outdoor dobre do twoich 12 cali.

.

 

Jeśli chodzi o podeszwę środkową, prawie nic nie ewoluowało w związku z butami Send Stimulate 15 Salomon Speedcross 4, co z pewnością nie jest złym elementem butów Salomon X Ultra 3 GTX. Podeszwa środkowa została zaprojektowana w oparciu o wspólną strategię Mizuno, która Buty do biegania Salomon Speedcross Pro Męskie Zielony / Czarny / Biały obejmuje płytkę falową ograniczoną przez nie jedną, ale dwie cząsteczki piany.

2 główne cząsteczki piany będą oznaczone jako U4icX plus U4ic. U4icX to niewątpliwie ewolucyjna, łatwo przenośna podeszwa środkowa, która pomaga w precyzyjnym zmniejszeniu wstrząsów i wzmocnieniu siły. U4icX jest najdelikatniejszym i najbardziej absorbującym wstrząsy materiałem, ale stanowi część podstawową, dzięki czemu jest najwcześniej w posiadaniu ziemi. To naprawdę jedna z kluczowych kwestii związanych z budowaniem odprężającego i wygodnego poczucia, które faktycznie mam, kiedy kończę na poziomie z tymi treningami podczas treningów Mizuno Salomon Send Stimulate 06.

Innym materiałem podeszwy środkowej jest pianka U4ic, która tworzy buty Salomon Sense Ride GTX w najlepiej ocenianej części. Jest to minimalnie ciaśniejszy i znacznie bardziej reaktywny w porównaniu z U4icX plus, który zapewnia sprężysty napęd, a jednocześnie jest bardzo łatwo przenośną https://www.jaimisklep.com/ pianą.

Podsumowując, buty Salomon Speedcross Pro to po prostu buty, dzięki zastosowaniu fantastycznej redukcji wstrząsów oraz wpływu na zużycie, co zachęca do przesadzania o 12 cali wokół dokładnie wymaganego sposobu.

 

Comments